İş başvuru

FRANCHISE

Ottoman Nargile Atölyesi marka değerinin avantajlarından yararlanmak ister misiniz ?

OTTOMAN Franchise

Pazar lideri bir markanın gücü ve güvenilirliğinden yararlanmak ister misiniz ? Marka değerinin şimdiye kadar ki ivmesinden hareketle büyüme potansiyeli yüksek bir marka temsilcisi olmak ister misiniz ? Yatırımın kısa vaadede dönüşünün sağlanabilmesi, Ottoman markasının tanıtım gücü, sektörel bilgi ve deneyimlerini kendi avantajınıza dönüştürmek ister misiniz ? Kaliteli ürün, ekipman, hizmet ve servis sunma garantisiyle, personel eğitim ve danışmalığını da kapsayan bir destekle iş kurmak ister misiniz ? İşletmenizde yüksek temizlik ve hijyen standardı sunmak, özenle tasarlanmış tüketim alanlarında müşterilerinize keyifli bir deneyim sunmak ister misiniz ?

Doğru yer seçimleri ve fizibilitesinin yapılması.
Profesyonel işe alım süreçlerinin yürütülmesi ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi.
Bilgi ve sektörel danışmanlık hizmeti.
Genel ve lokal pazarlama desteği.
Mal ve hizmet standartının ve kalitesinin sağlanması.
Ekipman ve ürünlerin sürekli olarak güncellenmesi.
Sürekli ve nitelikli denetim.

Ottoman markasının profesyonel yeterlilik ve sektörel deneyimlerden hareketle kurulu bir düzen ve sistem içerisinde sorumluluk alarak riski en aza indirmek, bayilerimizin halihazırdaki durumu, tanınmış, kanıtlanmış ve marka değeri yüksek bir ismin avantajlarından faydalanmak, iş ile ilgili sektörel eğitim ve danışmanlık hizmetleri, yatırım kolaylığı ve desteği Ottoman Franchise sahibi olmanın en kuvvetli sebepleri arasında yer almaktadır.

Ottoman Frachise sahibi olarak kendi işinizin sahibi olabilir, kendi işinizi kurarken harcayacağınız zaman ve enerjiden tasarruf sağlayabilir, Ottoman uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak, güvenebileceğiniz, riskleri azaltılmış bir işletme sahibi olabilirsiniz. Sektörel rehberliğimiz sayesinde kişisel profesyonel gelişim gösterebilir, Ottoman ailesinin bir parçası olmanın ayrılacığını hissedebilirsiniz.

Franchise Başvuru Formu